Realizacje betonowe firmy GAAG

Park Linearny Warszawa Wilanów

Warszawska dzielnica Wilanów wzbogaciła się o nowy park linearny, który oficjalnie został otwarty w marcu 2024 r. Główne prefabrykaty z betonu architektonicznego na tą inwestycje…
Strona główna » Realizacje » Mała architektura » Park Linearny Warszawa Wilanów

Szybkie menu

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie

Komentarze

  1. Dzień dobry. Podmurówki z betonu architektonicznego w kolorze antracyt oraz cenniki uzyska Pan u naszych dystrybutorów. Listę punktów dystrybucyjnych oraz…

  2. Witam, serdecznie! Jestem zainteresowany ogrodzeniem analogicznym jak, zdjęcie na stronie z opisem MAR, 7 2022. Proszę wstępnie o informacje jakie…

Tagi

Park Linearny Warszawa Wilanów

Warszawska dzielnica Wilanów wzbogaciła się o nowy park linearny, który oficjalnie został otwarty w marcu 2024 r. Główne prefabrykaty z betonu architektonicznego na tą inwestycje zostały dostarczone przez GAAG.

Projekt przekształcił pustą przestrzeń w atrakcyjną przestrzeń publiczną służącą przede wszystkim rekreacji. Nowy park linearny, zlokalizowany na Osi Królewskiej, swoim kształtem przypomina łańcuch DNA, co jest widoczne szczególnie z perspektywy powietrznej. Przy tym projekcie uczestniczyliśmy od momentu projektowania, gdzie służyliśmy radą podczas tworzenia koncepcji oraz jakości elementów z betonu architektonicznego.

Łukowe prefabrykaty z betonu architektonicznego tworzą siedziska wzdłuż oczka wodnego do wypoczynku i zabawy w nowym miejscu na mapie Warszawy.


Zdjęcia z wykonanej realizacji małej architektury


Na indywidualne zamówienie możemy wykonać małą architekturę z betonu architektonicznego o dowolnych wymiarach jak i kolorystyce uwzględnionej przez Klienta.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GAAG - Dystrybutor betonu architektonicznego

Gdzie kupić nasze produkty

Znajdź dystrybutora naszych wyrobów z betonu architektonicznego w swojej okolicy. Beton architektoniczny jak i liczne gotowe prefabrykaty z betonu dostarczamy do wielu województw z całej Polski, takich jak: dolnośląskie, mazowieckie, małopolskie, pomorskie i zachodniopomorskie. Jeśli nie odnalazłeś naszych produktów w Twojej okolicy - nic straconego. Skontatkuj się z nami a nasi doradcy na "mur-beton" znajdą rozwiązanie Twojego problemu.