Producent Betonu Dolnośląskie

Producent betonu architektonicznego w woj. Dolnośląskim

GAAG to lider w produkcji betonu architektonicznego i jego dystrybucji w województwie dolnośląskim. Betonem zajmujemy się od ponad 20 lat tworząc z niego dowolne formy i kształy według upodobań Klientów z województwa dolnośląskiego.

Strona główna » Producent betonu architektonicznego Dolnośląskie

Beton Architektoniczny Dolnośląskie

Beton to nasza pasja!

Jako firma GAAG jesteśmy jedną z wiodących firm produkcji betonu architektonicznego oraz jego dystrybucji w województwie dolnośląskim.

Beton architektoniczny dystrybuowany jest do większości województw w Polsce takich jak: dolnośląskie, mazowieckie, małopolskie, pomorskie jak i zachodniopomorskie.

 

Zalety betonu architektonicznego dolnośląskie

Betonem zajmujemy się od ponad 20 lat tworząc z niego dowolne formy i kształty według upodobań naszych Klientów z województwa dolnośląskiego. Beton to nasza pasja i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania!

Charakter betonu, jego surowość, możliwości formowania i realizowania najśmielszych wizji, zawsze była dla nas fascynująca. Do założenia firmy doprowadziła nas pasja i doświadczenie zdobyte podczas wielu „betonowych” zadań poczynając od betonu towarowego na architektonicznym kończąc.

Produkowany beton architektoniczny dystrybuowany na terenie województwa dolnośląskiego posiada wiele zalet.

Beton architektoniczny jest trwały i łatwy w utrzymaniu, a przy tym tańszy w porównaniu z innymi materiałami budowlanymi. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym jest prosty w utrzymaniu. Produkowany beton architektoniczny pozwala na przyjmowanie dowolnych form i kształtów, dzięki temu ma wszechstronne zastosowanie w aranżacji pomieszczeń stosowanych przez projektantów z województwa dolnośląskiego.

Do partnerów z województwa dolnośląskiego dostarczamy beton architektoniczny w wielu kolorach, także nie ma konieczności nakładania na niego dodatkowych powłok czy farb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Precyzja

Wszystkie nasze betonowe produkty dostarczane do partnerów z województwa dolnośląskiego są efektem pracy rzemieślniczej. Każdy przechodzi przez ręce naszych przeszkolonych i wyczulonych na końcową estetykę członków załogi.

Od projektu po realizacje

Do wszystkich zadań podchodzimy kompleksowo. Nasi architekci z województwa dolnośląskiego zaprojektują Twoje ogrodzenie, Twój ogród, oraz stworzą wizualizacje czegoś nietypowego. Następnie to wyprodukujemy, spakujemy i dowieziemy pod wskazany adres.

Elastyczność

Dla naszych Klientów z województwa dolnośląskiego możemy dopasować nasze betonowe produkty do indywidualnych potrzeb. Zarówno te ze stałej oferty, jak i zupełnie nowe, stworzone na indywidualne zamówienie –  tylko dla Ciebie i na Twoje potrzeby.

Masz pytania zadzwoń do nas!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i odpowiemy na Wasze pytania.

Telefon

+48 661 878 726

Beton architektoniczny dolnośląskie

Co warto wiedzieć o betonie architektonicznym?

Dowiedz się czym jest beton architektoniczny zanim przystąpisz do aranżacji wnętrza. Dowiedz się jakiego koloru możesz wybrać elementy betonowe oraz jak o nie dbać i zabezpieczać.

Co to jest beton architektoniczny?

Beton architektoniczny – to odmiana betonu, pod którą rozumie się powierzchnie betonowe o zdefiniowanych wymaganiach pod względem wyglądu. Gwarantuje osiągnięcie takich samych lub lepszych parametrów pod względem wytrzymałości i trwałości jednak jest bardziej estetyczny. Beton jest tworzywem, ze swojej natury, zmiennym w cechach estetycznych, a wszelkie smugi, pory (raki/wżery) są naturalnym efektem i podkreślają jego charakter.

Jakie są kolory betonu?

Gdy mówimy o betonie architektonicznym najcześciej wyobrażamy sobie kolor szary lub jego pochodne. Kolor szary jest swego rodzaju pierwowzorem, który jest najczęściej używany w projektowaniu betonów dekoracyjnych. Najpopularniejszymi kolorami jest szary, biały lub antracytowy/grafitowy. Jednak coraz częściej możemy spotkać beton wybarwiony na dowolny kolor z palety RAL co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym w aspekcie wizualnym.

Jak dbać o swoje produkty?

Beton architektoniczny jest na tyle trwałym materiałem, że może być stosowany nawet w skrajnych atmosferycznie warunkach, takich jak mróz czy upał. Część prduktów betonowych wytwarzanych w firmie GAAG jest zabezpieczana hydrofobowo na etapie produkcji. Taki zabieg, w przypadku produktów, jak np. ogrodzenia modułowe, należy powtarzać co 2-3 lata w celu wydłużenia żywotności. Większość zabrudzeń można usunąć za pomocą wody i szczotki lub papieru wodnego. Do trwalszych zabrudzeń należy użyć dedykowanej chemii do betonu.

Jak zabezpieczyć swoje produkty?

W celu uniknięcia zanieczyszczeń należy odpowiednio zaimpregnować powierzchnię betonu. W tym celu można skorzystać z różnego rodzaju impregnatów od hydrofobizujących, przez lakiery, aż po impregnaty kolryzujące. Zawsze należy stosować się do zaleceń producenta danego preparatu.

Jakie elementy betonowe produkujemy w GAAG?

 GAAG jest producentem betonu architektonicznego a swoje produkty dostarczamy do większości województw w Polsce. Produkujemy wszelkiego rodzaju elementy betonowe począwszy betonowych donic, płyt tarasowych, podmurówkach a skończywszy na małej architekturze z betonu i indywidualnych zamówieniach. Nasza oferta na produkcję betonowych elementów uwzględnia:

Dla producentów z betonu GAAG - nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.

Gdzie mogę kupić produkty betonowe firmy GAAG

 GAAG jest jedną z wiodących firm na rynku Polski w produkcji betonu architektonicznego oraz jego dystrybucji. Nasze betonowe produkty mogą Państwo zakupić bezpośrednio w firmie GAAG lub u naszych partnerów biznesowych obecnych niemalże w każdym województwie: dolnośląskie, mazowieckie, pomorskie jak i zachodniopomorskie.

Jak zostać partnerem firmy GAAG?

Jeśli są Państwo zainteresowani dystrybucją naszych produktów betonowych i tak samo jak dla nas, beton to Wasza pasja. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego: +48 661 878 726 lub wysłania zapytania na adres e-mail: biuro@gaag.pl

Możesz, także skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie kontakt.

Modułowe bloczki VIDE