Realizacje betonowe firmy GAAG

Instytucja Publiczna Szczecin

Doskonałe połączenie betonu architektonicznego z elementami drewnianymi. Prefabrykowaliśmy elementy małej architektury zarówno do przestrzeni biurowych jak i do zagospodarowania terenu wokół budynku.
Strona główna » Realizacje » Mała architektura » Instytucja Publiczna Szczecin

Szybkie menu

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie

Komentarze

  1. Dzień dobry. Podmurówki z betonu architektonicznego w kolorze antracyt oraz cenniki uzyska Pan u naszych dystrybutorów. Listę punktów dystrybucyjnych oraz…

  2. Witam, serdecznie! Jestem zainteresowany ogrodzeniem analogicznym jak, zdjęcie na stronie z opisem MAR, 7 2022. Proszę wstępnie o informacje jakie…

Tagi

Instytucja Publiczna Szczecin

Szczecin, to kolejny przykład naszej realizacji, gdzie w można zaobserwować doskonałe połączenie Betonu architektonicznego z elementami drewnianymi. Przy okazji tego zadania prefabrykowaliśmy elementy małej architektury zarówno do przestrzeni biurowych jak i do zagospodarowania terenu wokół budynku.

Najciekawszym elementem były donice z betonu architektonicznego o wymiarach 120x120x150 cm połączone z drewnianym siedziskiem wykonanym z modrzewia europejskiego. Oprócz tego dostarczyliśmy różnego rodzaju elementy małej architektury o nietypowych kształtach na indywidualne zamówienie.


Zdjęcia z wykonanej realizacji małej architektury


Na indywidualne zamówienie możemy wykonać małą architekturę z betonu architektonicznego o dowolnych wymiarach jak i kolorystyce uwzględnionej przez Klienta.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GAAG - Dystrybutor betonu architektonicznego

Gdzie kupić nasze produkty

Znajdź dystrybutora naszych wyrobów z betonu architektonicznego w swojej okolicy. Beton architektoniczny jak i liczne gotowe prefabrykaty z betonu dostarczamy do wielu województw z całej Polski, takich jak: dolnośląskie, mazowieckie, małopolskie, pomorskie i zachodniopomorskie. Jeśli nie odnalazłeś naszych produktów w Twojej okolicy - nic straconego. Skontatkuj się z nami a nasi doradcy na "mur-beton" znajdą rozwiązanie Twojego problemu.