Realizacje betonowe firmy GAAG

Podmurówka Antracyt – Wrocław

Betonowa podmurówka wykonana z betonu architektonicznego u jednego z naszych Klientów z Wrocławia. Podmurówka betonowa została wykonana w kolorze Antracyt. Jednego z trzech najbardziej popularnych…
Strona główna » Realizacje » Podmurówki betonowe » Podmurówka Antracyt – Wrocław

Szybkie menu

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie

Komentarze

  1. Dzień dobry. Podmurówki z betonu architektonicznego w kolorze antracyt oraz cenniki uzyska Pan u naszych dystrybutorów. Listę punktów dystrybucyjnych oraz…

  2. Witam, serdecznie! Jestem zainteresowany ogrodzeniem analogicznym jak, zdjęcie na stronie z opisem MAR, 7 2022. Proszę wstępnie o informacje jakie…

Tagi

Podmurówka Antracyt – Wrocław

Betonowa podmurówka wykonana z betonu architektonicznego u jednego z naszych Klientów z Wrocławia.

Podmurówka betonowa została wykonana w kolorze Antracyt. Jednego z trzech najbardziej popularnych kolorów podmurówek betonowych i standardowo produkowanych w naszej firmie.


Zdjęcia z wykonanej realizacji podmurówki z betonu architektonicznego


W ofercie firmy GAAG znajdziecie Państwo podmurówki betonowe wykonane z betonu architektonicznego, które są prostym jak również tanim rozwiązaniem zastępującym tradycyjne standardowe fundamenty.

Podmurówki betonowe cechują się bardzo dobrą trwałoscią i odpornością na ciężkie warunki atmosferyczne. Dzięki podmurówce z betonu architektonicznego, możemy cieszyć się estetycznym ogrodzeniem przez długie lata.

Podmurówki betonowe produkowane w firmie GAAG dostępne są w dwóch podstawowych wymiarach:

  • 2500 x 200 x 40 mm
  • 2500 x 250 x 40 mm

Na indywidualne zamówienie możemy wykonać podmurówki betonowe o dowolnych wymiarach jak i kolorystyce uwzględnionej przez Klienta.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GAAG - Dystrybutor betonu architektonicznego

Gdzie kupić nasze produkty

Znajdź dystrybutora naszych wyrobów z betonu architektonicznego w swojej okolicy. Beton architektoniczny jak i liczne gotowe prefabrykaty z betonu dostarczamy do wielu województw z całej Polski, takich jak: dolnośląskie, mazowieckie, małopolskie, pomorskie i zachodniopomorskie. Jeśli nie odnalazłeś naszych produktów w Twojej okolicy - nic straconego. Skontatkuj się z nami a nasi doradcy na "mur-beton" znajdą rozwiązanie Twojego problemu.