Realizacje betonowe firmy GAAG

Ogrodzenie z bloczków VIDE – Dolnośląskie

Ogrodzenie z modułowych bloczków betonowych VIDE wykonane u jednego z naszych Klientów z województwa Dolnośląskiego (Wrocław).
Strona główna » Realizacje » Bloczki modułowe VIDE » Ogrodzenie z bloczków VIDE – Dolnośląskie

Szybkie menu

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie

Komentarze

  1. Dzień dobry. Podmurówki z betonu architektonicznego w kolorze antracyt oraz cenniki uzyska Pan u naszych dystrybutorów. Listę punktów dystrybucyjnych oraz…

  2. Witam, serdecznie! Jestem zainteresowany ogrodzeniem analogicznym jak, zdjęcie na stronie z opisem MAR, 7 2022. Proszę wstępnie o informacje jakie…

Tagi

Ogrodzenie z bloczków VIDE – Dolnośląskie

Ogrodzenie z modułowych bloczków betonowych VIDE wykonane u jednego z naszych Klientów z województwa Dolnośląskiego (Wrocław).

Ogrodzenie betonowe z modułowych bloczków wykonane zostało w kolorze Szarym. Jednego z trzech najbardziej popularnych kolorów bloczków modułowych VIDE i standardowo produkowanych w naszej firmie. Pionowe przęsła to modne, ale nie tak często spotykane rozwiązanie wypełnienia ogrodzenia posesji, dlatego chętnie je Państwu prezentujemy. Ogrodzenie przepięknie komponuje się w całość z posesją i otaczająco ją przyrodą.


Zdjęcia z wykonanej realizacji małej architektury


Na indywidualne zamówienie możemy wykonać małą architekturę z betonu architektonicznego o dowolnych wymiarach jak i kolorystyce uwzględnionej przez Klienta.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GAAG - Dystrybutor betonu architektonicznego

Gdzie kupić nasze produkty

Znajdź dystrybutora naszych wyrobów z betonu architektonicznego w swojej okolicy. Beton architektoniczny jak i liczne gotowe prefabrykaty z betonu dostarczamy do wielu województw z całej Polski, takich jak: dolnośląskie, mazowieckie, małopolskie, pomorskie i zachodniopomorskie. Jeśli nie odnalazłeś naszych produktów w Twojej okolicy - nic straconego. Skontatkuj się z nami a nasi doradcy na "mur-beton" znajdą rozwiązanie Twojego problemu.