Realizacje betonowe firmy GAAG

Fontanna w Gorzowie

Fontanna w Parku Miejskim Im. Mikołaja Kopernika w Gorzowie Wielkopolskim. Mała architektura wykonana z prefabrykatów betonowych - monolityczne prefabrykaty betonowe co spotkało się z dużą…
Strona główna » Realizacje » Mała architektura » Fontanna w Gorzowie

Szybkie menu

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie

Komentarze

  1. Dzień dobry. Podmurówki z betonu architektonicznego w kolorze antracyt oraz cenniki uzyska Pan u naszych dystrybutorów. Listę punktów dystrybucyjnych oraz…

  2. Witam, serdecznie! Jestem zainteresowany ogrodzeniem analogicznym jak, zdjęcie na stronie z opisem MAR, 7 2022. Proszę wstępnie o informacje jakie…

Tagi

Fontanna w Gorzowie

Kolejna naszą realizacją małej architektury jest rewitalizacją Fontanny w Parku miejskim Im. Mikołaja Kopernika w Gorzowie Wielkopolskim.

Naszym zadaniem było zaproponować rozwiązanie wykonania prefabrykatu, który miał odwzorowywać pierwotny kształt fontanny. „Zodiaki”, bo tak nazywają się te betonowe elementy miały być wykonane z elementów i łączone na budowie.

GAAG Zapropnował wykonanie ich jako monolityczny prefabrykat betonowy, co spotkało się z dużą aprobatą wykonawcy.

Zaprojektowanie formy prefabrykatu betonowego i jego wykonanie od początku, do końca odbyło się w naszym zakładzie. Wewnątrz betonowych prefabrykatów znajduje się kanał techniczny, w którym są zamontowane dysze doprowadzające wodę.

Elementy wykonane zostały z betonu zbrojonego rozproszonym włóknem i impregnowany hydrofobowo, co przekłada się na trwałość i odporność elementów na czynniki atmosferyczne.


Zdjęcia z wykonanej realizacji małej architektury


Na indywidualne zamówienie możemy wykonać małą architekturę z betonu architektonicznego o dowolnych wymiarach jak i kolorystyce uwzględnionej przez Klienta.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GAAG - Dystrybutor betonu architektonicznego

Gdzie kupić nasze produkty

Znajdź dystrybutora naszych wyrobów z betonu architektonicznego w swojej okolicy. Beton architektoniczny jak i liczne gotowe prefabrykaty z betonu dostarczamy do wielu województw z całej Polski, takich jak: dolnośląskie, mazowieckie, małopolskie, pomorskie i zachodniopomorskie. Jeśli nie odnalazłeś naszych produktów w Twojej okolicy - nic straconego. Skontatkuj się z nami a nasi doradcy na "mur-beton" znajdą rozwiązanie Twojego problemu.